Sportovec Jihomoravského kraje

je prestižní anketa, jejímž cílem je zviditelnění mimořádných sportovních výsledků a výkonů dosažených v roce 2019 sportovci.

Tato soutěž je založena na principu návaznosti Sportovce kraje JMK na Sportovce všech okresů JMK (Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, Břeclav). Sportovci, kteří budou vyhlášeni na anketách Sportovec okresu, budou mít šanci se dostat i do vyhlášení Sportovce JMK. Všechny ankety jsou vyhlašovány v osmi kategoriích, které jsou popsány na tomto webu. Jednotlivé nominace navrhuje široká veřejnost pomocí on-line formuláře. Z veřejně navržených sportovců pak vybírá komise složená z expertů, osobností ze sportovního prostředí a zástupců médií sportovce, kteří jsou na slavnostním galavečeru vyhlášeni a oceněni. 

Více na webu: http://www.sportovecjmk.cz/

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací