Okresní sdružení ČUS v okrese Blansko, z.s.

Sídlo: Rožmitálova 40, 678 01 Blansko
Telefon: 723 839 576 
IČ: 00435856
E-mail: cus.musilova@gmail.com

Web Okresního sdružení ČUSČUS Blansko

Web Servisního centra sportuscsblansko.cz

Úřední hodiny Servisního centra sportu

Pondělí: 8:00 - 17:30
Úterý:     8:00 - 16:00
Středa:  8:00 - 17:30
Čtvrtek:  8:00 - 16:00
Pátek:    8:00 - 13:00

Josef Vrba
předseda

tel: 777 707 700
e-mail: josef.vrba@gmail.com                       

Eva Musilová
manažerka SCS Blansko

tel: 723 839 576
e-mail: cus.musilova@gmail.com

Velikost: 574 kB, typ: PDF Stanovy Okresního sdružení ČUS v Okrese Blansko, z.s..pdf (PDF, 574 kB)

Spolek s názvemOkresní sdružení České unie sportu Blansko (dále jen OS ČUS), je samosprávný a dobrovolný svazek členů, kterými jsou právně, majetkově a organizačně samostatné právnické osoby ustavené jako spolky, jejichž účelem a hlavní činností je provozování sportovní a obdobné činnosti, tělovýchovy nebo turistiky jak pro vlastní členstvo, tak pro neorganizovanou veřejnost. OS ČUS tak sdružuje především sportovní kluby a tělovýchovné jednoty působící na území okresu Blansko (dle územního členění České republiky). OS ČUS může rovněž sdružovat organizační složky/články národních sportovních svazů ustavené či zřízené dle stanov těchto svazů sdružených v České unii sportu, které provozují svou činnost na území okresu Blansko.

Poslání OS ČUS je podporovat sport, tělesnou výchovu a turistiku, zastupovat a chránit práva a zájmy sdružených subjektů, poskytovat jim služby a vytvářet k vzájemné spolupráci potřebnou platformu. OS ČUS Blansko sdružovalo za rok 2019 15 615 sportovců všech věkových kategorií v 113 sportovních klubech a tělovýchovných jednotách s působnosti v okrese Blansko. Tělovýchovné jednoty a sportovní kluby si ponechávají samostatnost svého právního poslání, majetku a činnosti. 

Velikost: 128 kB, typ: DOC Seznam a adresář TJ/SK v okrese Blansko k 31.12.2019.doc (DOC, 128 kB)

6.června 2019 na jednání VH byl zvolen tajnou volbou nový sedmičlenný výkonný výbor, který si na svém prvním jednání zvolil aklamací svého předsedu a místopředsedu:

  • Vrba Josef, předseda VV
  • Mgr. Strya Milan, místopředseda VV
  • Kuncová Dagmar, členka VV
  • JUDr, Kristýn Vladimír, člen VV 
  • Lukáš Liška, člen VV
  • Mgr. Bc. Souček Michal, člen VV 
  • Ing. Vojtěch Širůček, člen VV

Na jednání valné hromady byla zvolena tříčlenná revizní komise, která si ze svého středu aklamací zvolila svého předsedu:

  • Hrazdíra Josef, předseda RK
  • Kotková Marie, členka RK
  • Zukal Petr, člen RK

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací