Regionální sdružení ČUS Břeclav, z.s.

Sídlo: Veslařská 2753/1a, 690 02 Břeclav
Telefon: 519 326 641
IČ: 49963287
E-mail: rscus.breclav@gmail.com

Web Servisního centra sportu: scsbreclav.cz

Úřední hodiny Servisního centra sportu

 Pondělí - Pátek : 8:00 - 16:00

 

František Stejskal
předseda

tel: 608 521 673
e-mail: stejskalbv@seznam.cz 

Kamila Benčová
Organizační pracovnice a manažerka okresního SCS 

tel.: 608 760 350

e-mail: cusbreclav@gmail.com

Velikost: 6787 kB, typ: PDF Stanovy RS ČUS Břeclav.pdf (PDF, 6787 kB)

Spolek s názvem Regionální sdružení ČUS Břeclav (RS ČUS Břeclav) je samosprávný a dobrovolný svazek členů, kterými jsou právně, majetkově a organizačně samostatné právnické osoby ustavené jako spolky, jejichž účelem a hlavní činností je provozování sportovní a obdobné činnosti, tělovýchovy nebo turistiky jak pro vlastní členstvo, tak pro neorganizovanou veřejnost. RS ČUS Břeclav tak sdružuje především sportovní kluby a tělovýchovné jednoty působící na území okresu Břeclav (dle územního členění České republiky). RS ČUS Břeclav může rovněž sdružovat organizační složky/články národních sportovních svazů ustavené či zřízené dle stanov těchto svazů sdružených v České unii sportu, které provozují svou činnost na území okresu Břeclav.

Poslání RS ČUS Břeclav je podporovat sport, tělesnou výchovu a turistiku, zastupovat a chránit práva a zájmy sdružených subjektů, poskytovat jim služby a vytvářet k vzájemné spolupráci potřebnou platformu. RS ČUS Břeclav za rok 2019 sdružovalo 11 068 sportovců všech věkových kategorií v 80 sportovních klubech a tělovýchovných jednotách regionu. Tělovýchovné jednoty a sportovní kluby si ponechávají samostatnost svého právního poslání, majetku a činnosti.  

 Nový  výkonný výbor:

           Předseda: František Stejskal

  • Člen VV: Benčová Kamila, manažerka
  • Člen VV: Čermák František
  • Člen VV: Rybář Zdeněk
  • Člen VV: Ing. Raclavský Jaroslav

Na jednání valné hromady byla také zvolena tříčlenná revizní komise:

  • Člen RK: Mgr. Uher Antonín

  • Člen RK: Ing. Kraicinger Antonín

  • Člen RK: Milan Tomášek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací